Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Evden Eve Nakliyat Şikayetleri

Evden eve nakliyat şikayetlerinizi aşağıda yer alan formu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.

4 Adet Yorum - “Evden Eve Nakliyat Şikayetleri”

 1. LİDER NAKLİYATLA asla is yapmayin diyarbakirli tam bir uckagitci son dakika 200 tl fazladan fiat isteyip yoksa goturmem dedi ama son dakika inanilmaz ozensiz tasidilar.daha baslamadan tv unitesinin bacagini kirdilar.

 2. Mevlüt Şeker - 9 Ekim 2020 @ 22:52

  Alanya Akdeniz nakliyat Pişman olmak istemiyorsanız yanına yöresine yaklaşmayın.
  Şehirler arası ev eşyalarımı taşıtmak için aradım, 4 bin liraya olur dedi, gelip ev eşyalarını görmesini sonradan azmış çokmuş deme dedim, geldi baktı, eşya 2+1 den çok estek köstek yapıp fiyatı arttırmak istedi.
  Halbuki çocuk odası yok, yemek masa sandalyeleri yok, sökülebilen mobilyaları kendim söktüm, kanepeleri söktüm, paketleme bildiklerimi paketledim, TV yi kendim söküp paketledim, yani eşyalar 2+1 den bile daha azdı.
  Ben Fiat artışını kabul etmeyince ” tamam, 5,5 metrelik kamyonum gelir, elemanlarım gelir, söker paketler, kamyona yükler, gittiği yerde de elemanlarım indirir, kurar” dedi.
  Ben eşyalarım tek taşınsın, bir kamyona iki eşya yüklemek için eşyalarım sıkıştırılıp, ezilmesin dedim.
  Ayrıca sonradan fatura, irsaliye, sigorta ekstra para çıkmasın, Fiat “anahtar teslim” mi? dedim, evet hepsi dahil dedi, şimdi işler yoğun bir hafta sonra taşınabilir dedi, bende olur dedim.
  Bir hafta sonra büyük bir kamyon getirdi, dört, beş de eleman getirdi, çekti gitti, kamyon şoförüde ortadan kayboldu, kamyon nakliye şirketine ait değildi, Alanya ya yük getiren bir kamyonu getirmişti, elemanlar kamyonda olan murşamba, bezlerle yettiği kadarıyla eşyaları sardılar, yetmeyen birçok mobilya ve eşyalar paketlenmeden yüklediler, kamyonun yarısını geçmemek için eşyaları tıka basa sıkıştırdılar, ancak eşyalar yüklendikten sonra nakliyeci gelebildi, şoförde piyasaya çıktı, yükleme sırasında kamyona iki eşya yükleneceğini öğrenir nakliyeden vazgeçerim diye kasıtlı kaybolmuşlar.
  Kamyon başka yük mü alacak, hani tek eşya gidecekti, kendi nakliye şirketinin kamyonu gelecekti, elemanların gidip boşaltıp kuracaktı dediğimde, “illaki yük alacak, boş mu gider, benim kamyonumu o Fiat kurtarmaz, senin yükünü o fiyata kimse götürmez,birde oraya eleman mı göndereyim, kurulacak eşya mı var “diye ukala ukala konuştu, nasılsa eşyalar kamyona yüklenmişti ya, ölmeli mi öldürmeli mi, Allah belalarını versin dedim.
  Eşyalar ineceği yere geldi, kamyoncu yakında ilçeden beş-altı eleman almış geldi, eşyaları taşıdılar.
  Eşyaları yerleştirdikçe; mobilyaların birçoğunun çizildiğini, buzdolabının altındaki vidayı nasıl çarpıp zorladılarsa dolabın anagövdesini yamulttuğunu, yan tarafı darbe aldığını, alet çantası içindeki şarjlı vidalama aletimin ve bıçkımın alındığını, cam kayık tabaklar, 12 parça cam pasta tabaklarınında içinde olduğu bir iki kolinin çıkmadığını gördüm, kamyona ikinci yük almışlar, bu yükü yüklerken, yer açmak için benim kolilerin aldıklarını veya düşürdüklerini, ezdiklerini, kolilerden cam şakırtısı gelince koli açıldığında anlaşılır diye attıklarına eminim, ha nakliyecinin adında Emin di ama ismine kanmayın, hiçbir işleri emin değil, başta söylediği hiçbir sözünü tutmadı.
  Ben bin pişman oldum, sinirlerim bozuldu, maddi manevi kaybın oldu, tabi sigortada yapmadığı için birşeyde yapamıyorsunuz, binbir pişman olmak istemiyorsanız nakliye şirketinin bulunduğu caddeden bile geçmeyin derim, gerisini siz bilirsiniz.

 3. DİLAVER UZUN - 25 Ağustos 2021 @ 10:01

  GAZİ NAKLİYAT ELBİSTAN ŞİRKETİNE AMAN YAKLAŞMAYIN
  Gazi nakliyat elbistanla bir hafta öncesinden anlaşıp 800 tl kapora verip 22 ağustos günü Kahramanmaraş Afşinden Kırşehir Mucura eşya taşımak için anlaşıldı. Günü geldiğinde cep telefonunu kapattı telefona ulaşamadık. saat 11 de ulşabildik kamyonu gönderdiğini birazdan geleceklerini söyledi. kamyoncular saat 12.30 gibi gelip eve eşyaya baktılar biz malzememizi alıp gelelim dediler aradan on dakika gegçti gelmediler aradık gelmeyeceklerini GAZİ size yeni kamyon gönderecek dediler. GAZİ yi aradık 2 saate kadar daha iiyi daha büyük bir kamyon göndereceğini söyledi. 23 ağutos pazartesi sabahına kadar geldi gelecek le bizi perişan etti. pazartesi kamyon geldi bu sefer GAZİ gelmedi ve gelmeyeceğini bize söyledi. kaporamızı geri ver biz başımızın çaresine bakalım dedik 400 tl mizi kestidaha telefonla konuşmalarımızda sin kaflı küfürlermi ararsın hakaretlermi ararsın, hem madur olduk hemde 400 tl paramız gitti.

Yorum Yaz