Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Kastamonu Efe Evden Eve Nakliyat

  • Telefon: 0366 215 05 35
  • Telefon 2: 0542 398 34 08
  • Web Sitesi: http://www.kastamonuasansorkiralama.com
  • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Kastamonu
  • Cadde / Sokak: Kuzeykent Toplu İş Merkezi
  • Ekleme Tarihi: 7 Nisan 2017 11:39
efe

Kastamonu Efe Evden Eve Nakliyat

Günümüz şartlarında ev veya işyerinizi taşımak, yeni bir düzen kurmak birçok insan için yorucu ve oldukça külfetli bir iştir. Bu işi yaparken alanında uzman bir evden eve nakliye firmasından yardım almalısınız. Sizin rahatlığınız ve eşyalarınızın güvenliği için bu önemlidir. Nakliye süresince eşyalarınızın ayrılması, kategorize edilmesi, paketlenmesi gibi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır. Eşyalar düzgün bir şekilde paketlenmeli ve sınıflandırılarak ayrılmalıdır. Aynı vaziyette de taşınmalıdır. Bu paketleme, ambalajlama ve taşıma süreci her ne kadar basit görünse de oldukça yorucu bir iştir. Tek başınıza küçük bir araç kiralayarak bu işin altından kalmak hiçte kolay değildir. Fakat artık evden eve nakliyat firmaları ile bu sorunlardan hemen kurtulabilirsiniz.

Bu işi profesyonel olarak yapan özel nakliyat firmaları taşınacak eşyanız ve mekânınız için size yardımcı olmaktan çekinmeyeceklerdir. Yaptığınız araştırma sonucunda karar kıldığınız evden eve nakliye şirketini arayarak evinizi ziyaret etmelerini isteyebilirsiniz.  Firmamız ücretsiz eksper hizmetiyle de size bu konuda yardımcı olabilir. Taşınma işlemi ön bir inceleme sonrasında sizlerin istekleri doğrultusunda eşyaları ambalajlama işlemine başlar.

Eşyalar öncelikle sınıflandırılarak kendi ebat ve mekân çerçevesinde paketlenir. Kırılacak eşyalar ile sert nesneler aynı Paket içerisine koyulmaz ve konulması kesin olarak yanlıştır. Paketlemesi ve ambalajlama işlemi biten eşyalar üzerlerine hangi odalara taşınacağı yazılarak istifleme yöntemiyle güzel bir şekilde nakliye işlemine geçiş sağlanır. Doğru ambalajlama işlemi taşınma süresince birçok fayda sağlamaktadır. Çünkü paketlenmeyen ve haliyle tek tek taşınan eşyalar hem zaman kaybettirir hem de hasara uğrama olasılıkları yüksektir. Fakat taşınacak eşya paketlendiği takdirde kolay taşınabilir ve zaman kaybı söz konusu değildir. Paketleme hizmeti firmamız tarafından yapılarak her türlü zarar firmamıza aittir. Sizde güvenli ve hızlı bir evden eve nakliye için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 54958e7504a72d8c

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz