Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Kayseri Emniyet Nakliyat

 • Yetkili: Resul Dursun
 • Telefon: 0352 344 28 08
 • Telefon 2: 0554 530 97 48
 • Web Sitesi: http://www.emniyetevdenevenakliyat.com
 • E-Posta: destek@emniyetevdenevenakliyat.com
 • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
 • Ülke: Türkiye
 • Şehir: Kayseri
 • Cadde / Sokak: Kılıçaslan Mahllesi Molla Sokak No: 34
 • Ekleme Tarihi: 10 Şubat 2017 13:49
emniyet

Kayseri Emniyet Nakliyat

Emniyet evden eve nakliyat 2000 yılında kurulmuş olup adındanda anlaşılacağı üzere emniyetli ve güvenilir bir taşımacılığı garanti etmektedir. Evden eve taşımacılık bizim için sadece bir ekmek kapısı değil, aynı zamanında severek yapmış olduğumuz bir iştir.

Günümüzde evden eve nakliyat firmalarına evini taşıtan insanların birçoğu büyük sıkıntılar ile karşılaşmakta, eşyaları zarar görmektedir. Emniyet nakliyat bu sıkıntıları ortadan kaldırmak ve halkı bilinçlendirmek için hizmet vermeye başlamıştır.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanında ofis, fuar ve işyeri taşımacılıkları hizmeri sunmaktayız.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık işlemlerimizin tamamı sigortalı olarak gerçekleşmektedir. 50.000 TL lik teminat bedeli ile sigortanız yapılmakta ve eşyalarınız kamyona yüklendiği andan indirildiği ana kadar sigortalı olarak taşınmaktadır. Eşyalarınızın herhangibir olay karşısında zarar görmesi durumunda zararınız sigorta eksperi tarafından tespit edilerek en geç 7 gün içerisinde zararınız karşılanmaktadır.

Profesyonel Ekip

Taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren çalışanlarımızın tamamı en az 3 yıllık iş deneyimine sahip olup şirketimiz sigortalı çalışanıdır. Çalışanlarımızın tamamı iş güvenliği konusunda eğitimlidir.

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlardan veya yüksek katlara yapılacak olan taşımacılıklarda dış cephe asansörü ile taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Paketleme

Araçlarımızın tamamında evden eve nakliyat sektöründe kullanılan ambalajlama malzemelerinden bol bol bulunmaktadır. Paketleme profesyonel bir şekilde yapılmakta olup eşyalarınız önce steç folyo ile sarılır daha sonra üzerine balonlu naylon sarılarak toz ve olası yağmurdan korunmakta, daha sonra balonlu naylon kullanılarak darbelere karşı korumak için sarılmaktadır.

Geniş Araç Filosu

Şirketimiz filosunda her türlü kapasiteye sahip araçlar yer almaktadır. İhtiyacınız olan ebatlara sahip bir araç mutlaka bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı ve çelik kasalı olmakla birlikte bakım ve temizlikleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 461589d9aa0ce4a9

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum - “Kayseri Emniyet Nakliyat”

 1. Kayseri evden eve nakliyat sektürunde bizim firmayi de eklediginizde dolay teşkurler

Yorum Yaz