Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Mersin Meltem Evden Eve Nakliyat

  • Telefon: 0324 325 52 11
  • Telefon 2: 0535 606 04 18
  • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Mersin
  • Cadde / Sokak: Çiftlikköy Mahallesi 1314 Sokak
  • Ekleme Tarihi: 1 Mayıs 2017 12:37
meltem

Mersin Meltem Evden Eve Nakliyat

Eğer bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyuyor iseniz firmamız en doğru adrestir. Siz de firmamız ile irtibata geçerek tüm taşıma işlemlerini yapabilirsiniz. Nakliyat işi basit bir iş gibi görünse de oldukça önemli bir iştir ve titizlik gerektirmektedir.

Nakliyat firmamız sizin eşyalarınıza oldukça önem verir. Zamanında teslimat firmamız için çok önemlidir. Ve çalışmalarını bu doğrultuda ilerletir. Firmamız uzman personeli sayesinde müşterilerini memnun etmekte herhangi bir sorun yaşamaz ve teknolojiyi oldukça etkin kullanmaktadır. Bu sayede eşyalar hasarsız ve güvenli bir şekilde teslim edilir. Siz de eşyalarınız hasarsız teslim edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçin siz de güvenli taşımacılığın farkını yaşayacaksınız.

Firmamız müşterilerine sunduğu inanılamayacak kalitedeki hizmetlerle taşımacılık hizmetinizi özenle gerçekleştirmektedir. Oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin elini bile sürmeden eviniz ve diğer eşyalarının taşınmasında oldukça büyük bir rol oynamaktayız. Günümüzde yer alan tüm taşımacılık kolaylıklarını da size yansıtarak özellikle asansörlü taşımacılık devriminden sizler de yararlandırmak istemekteyiz. Taşımacılık şirketimiz profesyonel kadrosuyla şehir içi ve dışı fark etmeksizin sizlere bu güzel hizmeti sunmaktadır.  Nakliyat firmamız aynı zamanda sizlere verdiği asansörlü hizmetlerle de adeta göz doldurmaktadır. Sizlere sağladığımız bu muhteşem hizmetlerden yararlanmamız için bizi bir telefonla ayağınıza çağırmanız yetecektir.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 780590701ea74007

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz