Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Nizam Evden Eve Taşımacılık

 • Yetkili: Nizam Kahraman
 • Telefon: 0342 371 4442
 • Telefon 2: 0532 738 4470
 • Web Sitesi: http://nizamevdenevetasimacilik.com/
 • E-Posta: gaziantep@nizamevdenevetasimacilik.com
 • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
 • Ülke: Türkiye
 • Şehir: Gaziantep
 • İlçe: Şahinbey
 • Cadde / Sokak: Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15
 • Ekleme Tarihi: 29 Ağustos 2018 18:14
Nizam evden eve taşımacılık
Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılıkasansörlü nakliyat

Nizam Evden Eve Taşımacılık

2005 yılında Gaziantep de kurulmuştur. Nizam evden eve taşımacılık profesyonel ve yüksek kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Evden eve taşımacılık da elektrikli eşyaları, mobilyaları sökmek ve tekrar yeni yerine montaj etmek için teknik personelimiz mevcuttur.
Eşyalarınız özenle koruyucu ambalajlara sarılarak evden eve nakliyat aracımıza yüklenir. Koruyucu ambalajlarımız modern, güncel araçlardır.

Firma ID: 7415b86b83d13f0f

Problem raporla

İşleme alınıyor...

3 Adet Yorum - “Nizam Evden Eve Taşımacılık”

 1. ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK
  1.kattan 24. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Asansörlü taşımacılık işlerini kendi sahip olduğumuz araçlar ile yapmaktayız.
  KURULUM HİZMETİ
  Evden eve taşımacılık da önemli bir iş olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima vb. eşyaların sökülmesi ve yeni yerine kurulması hizmetini veriyoruz.
  DEPOLAMA HİZMETİ
  Eski evden taşınacaksınız ve yeni eviniz henüz hazır değilse size uygun bir depo da bekletme hizmeti sunuyoruz.
  EXPERTİZ HİZMETİ
  Evden eve taşımacılık için telefon da fiyat verilemeyecek işler için ücretsiz expertiz hizmeti veriyoruz.
  SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK
  Talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın tümüne evden eve taşımacılık sigortası yaptırıyoruz. Her ne olursa olsun eşyalarınız güvence de kalıyor.
  ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK
  Gaziantep den Türkiye nin her hangi bir iline, ilçesine, köyüne şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti yapıyoruz. Bizimle eşyalarınız zamanında ve hasar görmeden yerine teslim ediliyor.

 2. Gaziantep de 2005 den beridir evden eve nakliye hizmetleri yapıyoruz. Gaziantep nakliye sektörü gelişmiş bir iş koludur. Nizam evden eve nakliyat olarak kuruluşumuzun ilk gününden beridir evden eve nakliye hizmetleri sunuyoruz.

  Bizim yaptığımız Gaziantep evden eve taşımacılık ve şehirlerarası evden eve nakliye dir. Yaptığımız nakliyecilik birinci sınıf olup her türlü donanıma sahibiz.

  Taşımacılık araçlarımız, Asansörlü taşımacılık araçlarımız, malzemelerimiz ve personellerimiz ile gaziantep nakliye için tam uygunluğa sahibiz.

  Şimdiye kadar evden eve nakliyesini yaptığımız tüm müşterilerimiz işimizden memnun kalmıştır. Bir tane daha olumsuz bir müşteri geri dönüşümüz olmamıştır. Biz her zaman gaziantep nakliye sektöründe iyi firma olarak söylenmek istiyoruz.

 3. Firmamızın asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti her ev için yapılmaktadır. Asansörlü evden eve taşımacılık araçlarımızı diğer işleriniz için de kiraya vermekteyiz.
  Gaziantep’den ülkemizin 81 vilayetine şehirlerarası evden eve taşımacılık yapmaktayız.
  Talebiniz doğrultusunda Sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti de sunmaktayız.
  Gaziantep deki uzun yıllar dır yaptığımız evden eve nakliyat çalışmalarımız firmamızın tecrübesi ve kalitesini yükseltmiştir. Bizden Gaziantep evden eve taşımacılık hizmeti aldığınız da firmamızın kalite farkını yerinde göreceksiniz.

Yorum Yaz