Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Çorlu Aktaş Asansörlü Nakliyat

aktas-nakliyat

Çorlu Aktaş Asansörlü Nakliyat

Çorlu evden eve naklyat sektöründe evden eve nakliyat hizmeti ve asansör kiralama hizmeti sunan şirketimiz onlarca yıllık tecrübesi ile hizmetinizdedir.

“Taşıma suyla değirmen dönmez”, derler. Ne kadar da haklılar! Öncelikle her işte eğer uzmanlaşmak önemliyse bir diğer unsur olan doğru ekipmanlara sahip olmak da önemlidir. Bu şu demek… Çorlu Aktaş Nakliyat olarak her ne kadar uzman bir ekiple senelerdir sizlere hizmet veriyorsak da eğer ekipmanlarımız eksik, yetersiz olursa o zaman asla kaliteli hizmet sunamayız.

 • Asansörlü taşımacılık gerektiren bir yerde eğer bu malzemeden yoksunsan boşuna kas gücü +müşteriler için masraf olacaktır bu durumun diğer adı.
 • Eğer araçlarımız yetersizse ne kadar doğru paketlesek ve dikkat etsek de taşıdığımız mallar zarar görecektir.
 • Bir diğer önemli durum ise nakliyecilik işçilik bakımından monte & de-monte gerektirir. Eğer bu kalitede kalifiye elemanlarımız yoksa da nakliye işlemi kusurlu, eksik gerçekleşecek demektir.

Lakin bu olumsuz durumların hiç birisini firmamız Çorlu Aktaş Nakliyat ile çalışırken yaşamayacağınızı garanti ediyoruz üstelik sadece sözde de değil eğer maddi hasar meydana gelirse kendimize duyduğumuz güven, iş ahlakımız nedeniyle hasarın bedeli sizlere ödenir (hasar sözleşmesi yapılır).

Firma ID: 2395c7e2fd289bf7

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum - “Çorlu Aktaş Asansörlü Nakliyat”

 1. Erol Ağırbaş - 3 Eylül 2020 @ 11:57

  Sayın yetkili,
  Tekirdağ dan Buyukcekmece’ ye sizin firmanizla taşındım.
  Toplama herşey size aitti. Ancak ben toplarken de taşırken de yardımcı oldum.
  Asansörlü olmasına rağmen eşyaxa inanılmaz zararım var. Her kutu odaya konacak yerleştirmeyi biz yapacaktık.
  Her kutu açıldıkça yemek takımından, bardak takımından, vazolardan yarısı kırık çıktı. İnanamıyorum sanki çöp teper gibi takım elbiseleri tepmisler.
  Samimi ve kurumsal bir firmaysaniz, bu işi sorgularsiniz.
  Ben yazıklar olsun diyorum.

Yorum Yaz