Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Emirhan Evden Eve Nakliyat

  • Yetkili: Halit Kandemir
  • Telefon: 0352 320 30 71
  • Telefon 2: 0532 734 70 32
  • Web Sitesi: http://www.emirhannakliyat.com
  • E-Posta: emirhan_evdeneve@hotmail.com
  • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Kayseri
  • Cadde / Sokak: Gülük Mahallesi Yunus Emre Bulvarı
  • Ekleme Tarihi: 10 Şubat 2017 13:37
emirhan

Emirhan Evden Eve Nakliyat

Kurumsal bir yapıya sahip olan Emirhan Nakliyat 18 yılı aşkın tecrübesi ile Kayseri’de şehir içi ve tüm Türkiye’ye ev ve ofis taşımacılık hizmetlerini sigortalı olarak sunmaktadır.

Bizimiçin önemli olan evi taşımak değil, taşıdığımız evin sahibinin almış olduğu hizmetten memnun kalarak bizleri dostlarına tavsiye etmesi eşe dosta tavsiye etmesidir.

Evden Eve Nakliyat
Toplamalı ve toplu evden eve taşımacılık hizmetlerini asansörlü olarak gerçekleştirmekteyiz. Çalışanlarımız, sahibi olduğumuz kapalı araçlar ile asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Dilerseniz eşyalarınızın tamamı tarafımızdan paketlenmebilmektedir.

Ofis Taşımacılığı
İşyerinizin taşınması ile gerekli her türlü taşımacılık işlemleri için hizmetinizdeyiz. Emirhan Nakliyat, müşterin işlerinin aksamaması için taşımacılık hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Fuar Taşımacılığı
Günümüzde fuarlara katılım sağlayacak olan şirketlerin birçoğu taşımacılık ve stand kurulum işlerini kendi bünyesinde halletmeye çalışmaktadır. yorucu bir iş olan taşımacılık ve stand kurulumu firma çalışanlarını yorarak fuar’dan gereken verimi sağlayamamaktadır.

Asansör Kiralama
Şehir dışından gelen evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç halinde 15. kata kadar ulaşabilen mobil dış cephe asansörü kiralama hizmetimiz vardır.

Referanslarımız : İş Bankası, Kayseri Emniyet Müdürlüğü, Kayseri Valiliği, Özel Avrupa Hastanesi, Kuşçu Hukuk Bürosu, Özel Kılıçaslan Eğitim Kurumlar

Tüm taşımacılık işlemleri sigortalı çalışanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Kayseri’de yapılacak olan her türlü taşımacılık hizmeti talepleriniz içinücretsiz eksper hizmetimiz mevcuttur. Eksper taleplerinizi alt kısımda yer alan telefonlardan bizlere iletebilirsiniz. eksperimiz evinize gelereş eşyalarınıza ve odalarınıza göz gezdirerek sizlere eşyalarınızın nasıl paketlenip nasıl taşınacağı konusunda bilgiler ileterek fiyat teklifini sunmaktadır. Fiyat teklifinikabul etmeniz durumunda eksperimizile sözleşme imzalayabilirsiniz.

Sözleşmelerimizde yapılacak olan iş ile ilgili detaylara yer verilmekte olup yükleme adresi, boşaltma adresi, kat durumları, taşımacılık türü, anlaşılan ücret ve alınan kaparo gibi bilgiler yer almaktadır.

Sözleşmelerimizde Sigortalı taşımacılık yapıtığımız belirtilmekte ve eşyaların zarar görmesi durumunda sorumluluğun tamamen şirketimize ait olduğu yer almaktadır. Dolayısı ile eşyalarınız teslim edildiğinde eşyalarınızı kontrol etmeniz önemle rica olunur.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 35589d959c14b9f

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz