Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Kandemir Kütahya Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  • Yetkili: Serkan Kandemir
  • Telefon: 0274 271 66 82
  • Telefon 2: 0537 547 6363
  • Web Sitesi: http://www.serkankandemir.com.tr
  • E-Posta: info@serkankandemir.com.tr
  • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Kütahya
  • Cadde / Sokak: Yenidoğan Mahallesi Gümüşpala Caddesi No:16
  • Ekleme Tarihi: 20 Nisan 2017 10:30
skandemir

Kandemir Kütahya Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kütahya asansörlü evden eve nakliyat’ın tek adresi Serkan Kandemir evden eve nakliyat, Kütahya’da şehiriçi ve şehirlerarası ev, ofis, banka, fuar taşımacılığı ve depolama hizmetleri sunmaktadır.

Paketleme işi uzmanlık gerektirmektedir. Bu nedenle uzman bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Özellikle nakliye alanında hizmet vermekte olan tüm firmalar bu işte uzmanlaşmak durumundadırlar. Taşınacak eşyanın, cinsine ve boyutuna göre değişecek olan paketleme ürünleri özenle seçilmeli ve ürün sarsılma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmelidir.

Kırılacak eşyalar için dayanıklılık seviyesi yüksek mukavva koliler ya da plastik variller kullanılabilmektedirler. Giysiler için askılı taşımada kullanılabilecek koliler özenle seçilmelidirler. Mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon ve üç katlı Kraft kağıtlar kullanılmalıdır. Bu şekilde mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın çizilmesini önlemiş olacaksınız. Nakliye firması olarak bizler taşınacağınız adrese gelerek paketleme hususunda gerekli tüm ön çalışmayı yaparak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmek adına en iyi paketlemeyi gerçekleştirmekteyizdir. Güleryüzlü ve profesyonel ekibimiz A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı ambalajlamakta ve taşınmaya hazır hale getirmektedir.

Paketleme teknolojileri noktasında her türlü araştırmayı yapan ve her geçen gün kendini daha da yenileyen ve yepyeni teknolojileri bünyesine getiren firmamız sizler için her zaman en iyisini başarmanın çabası içerisinde yer almaktadır. İster şehir içi ister şehir dışı taşımalarda uygulanan paketleme sistemi ile eşyalarınızı bir yerden bir başka yere taşımada karşılaşılacak olan hasarların asgari düzeye çekilmesi noktasında ortaya çıkan paketleme ihtiyacı uzman kadromuz tarafından giderilmekte ve eşyalarınız güvenle taşınmaktadır. Nakliye firması olarak yıllarıdır sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktan dolayı mutluluk duymakayız ve bu başarımızı sizler ile paylaşmaya devam etmekteyiz.

Serkan Kandemir nakliyat’ı tercih etmeniz için birçok neden var…

1- Ücretsiz ekspertiz hizmeti
2- Sözleşmeli taşımacılık
3- Profesyonel ekip
4- Asansörlü taşımacılık
5- Marangozlu hizmet
6- Çelik kasalı araçlar

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 22158f8639b18e76

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz