Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Kayseri Güven Nakliyat

guven

Kayseri Güven Nakliyat

Kayseri Güven Nakliyat sadece nakliyat değil, ev taşımacılığı ihtiyaçlarına güvenilir ve profesyonel bir çözüm sunmak için faaliyetlerini sürdürmektedir. Günümüz şartlarında ev eşyalarına harcanan astronomik rakamlar göz önünde bulundurulduğunda ve bu eşyaların taşınması gerektiğinde bu işi güvenilir ve profesyonel bir şekilde yapacak bir şirket bulmak bazen hiç te kolay olmuyor.

Önemli olan iş yapmak değil, yaptığın işin hakkını vermek. Bugün, Kayseri’de yüzlerce evden eve nakliyat firması var. Bizleri bu firmalardan ayrı kılıp tercih edilmemize neden olan tek şey yapmış olduğumuz işin arkasında durmamızdır.

Paketleme şeklimiz

Kayseri Güven Nakliyat, paketleme ve ambalajlama yaparken daima kullanılmamış ambalajlama malzemesi tercih etmektedir. Eşyalarınız toz, kir ve rutubete karşı önce streç folyo ile hava almayacak şekilde paketlenmektedir.

Streç folyo ile sarılan eşyalarınız daha sonra darbelere karşı korunaklı olan balonlu naylonlar ile kaplanmaktadır.

Çalışanlarımız

Bünyemizde çalışanların tamamı sigortalı olup taşımacılık konusunda en az 3 yıllık iş deneyimine sahiptir. Her aracımızda 4 kişilik bir ekibimiz bulunmakta olup bu ekibimizde yer alan çalışanlarımızdan birtanesi işin ehli bir marangozdur.

Ücretsiz ekspertiz

Firmalardan fiyat teklifi alırken sürprizlerle karşılaşmamak için eksper talep etmeniz sizin avantajınıza olacaktır. Birçok firma telefon üzerinden anlaştıktan sonra yükleme günü evinize geldiğinde eşyalarınız telefonda tarif ettiğinizden fazla deyip sizlerden fark almaktadır.

Sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti neticesinde evinize eksperimiz gelerek eşyalarınızı kontrol edip hem fiyat teklifini sunar, hem taşımacılığın ne şekilde yapılacağı hususunda sizleri aydınlatır.

Sigortalı Taşımacılık

Müşteri eşyalarının zarar görmesi halinde bu zararın hızlı bir şekilde karşılanabilmesi için sigortalı taşımacılık işlemi gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın araca yüklenmesinden yeni evinize yerleştirilmesine kadar eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır

Şirketimiz şehir dışından gelen firmalara ve şahıslara asansör kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 606589e280c2cac7

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz