Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Manisa Can-Evtaş Nakliyat

  • Telefon: 0 236 237 15 92
  • Telefon 2: 0 533 231 61 23
  • Web Sitesi: http://www.can-evtas.com
  • E-Posta: info@can-evtas.com
  • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Manisa
  • Cadde / Sokak: 1. Anafartalar Mahallesi 1608 Sokak No:4/1
  • Ekleme Tarihi: 28 Nisan 2017 14:13
m1
m2m3

Manisa Can-Evtaş Nakliyat

Nakliyat bir şeyi bir yerden başka bir yere taşıma anlamına gelir. Nakliyat işini kolayca yapmak için birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Nakliyat depo, ev, ofis ve fabrika gibi yerlerden başka yerlere eşya taşımacılığı yapar. Nakliyat işinin amacı eşyaların kolayca taşınmasıdır. Bir yerden bir yere taşınmak istediğinizde eşyalarınızı kendiniz taşımanız çok kolay olmayabilir. Çünkü yaşadığınız yerdeki eşyalar çok fazla sayıda olabilir. Ve eşyalarınız kendiniz taşıyamayacağınız kadar büyük olabilir. Veya eşyalarınızı taşımak için kendinize ait bir aracınız olmayabilir. Bu sebeplerden dolayı nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmuştur.

Taşımacılıkta neye karşı ve nasıl sigorta uygulamaktadır, ücreti ne kadardır, sigorta nasıl yapılmaktadır dediğinizi duyar gibiyim evet kulağa aslında normal sigorta işlevleri gelmektedir ilk başta. Ama korkmayın eşyalarınızın başına ne sel,  ne deprem,  ne de yangının geleceği düşünülerek sigorta yapılmaktadır. Taşınabilir eşyaların bir yerden diğer bir yere nakli veya depolama sırasında oluşabilecek zararı sigorta kapsamı altında alarak hem kendilerini,  hem de müşterilerini garanti altına almaktadır. Bu sebeple daha düzenli çalışılmasını sağlamış ve müşteriye sunulan hizmeti en üst seviyeye çıkarmayı başarmışlardır. Sigorta fiyatı ise taşınır malların değeri ile belirlenmektedir.

Evden eve nakliyat, sırasında dikkatli olmanız gereken önemli hususlar vardır. Bir kere güvenilir bir firma olduğuna dair araştırma yapmalısınız. Uzman kişilerin bu işte çalıştığını ve deneyimli olup olmadığına bakmalısınız. En son olarak ise eşyalarınızın taşıma sırasında aracın bu işe uygun olduğuna bakmalısınız.

Güvenilir, güler yüzlü uzman ekibi ile evinizi taşıtmak istiyor iseniz yedi gün yirmi dört saat firmaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evinizin taşımasını emin ellere teslim ederek kabus haline gelen taşıma işini yorulmadan yoluna koymanın keyfini yaşayın.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 248590323b76de77

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz