Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Samet Evden Eve Nakliyat

  • Yetkili: Samet Kızmaz
  • Telefon: 0352 231 22 70
  • Telefon 2: 0532 658 96 45
  • Web Sitesi: http://www.sametnakliyat.net
  • E-Posta: kral_zafer1981@hotmail.com
  • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Kayseri
  • Cadde / Sokak: Fatih Mahallesi Akçay Sokak No:63
  • Ekleme Tarihi: 10 Şubat 2017 12:55
samet

Samet Evden Eve Nakliyat

Her türlü taşımacılığın tek adresi Samet Nakliyat

Kurulduğu günden bu güne dek daima %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan Samet Nakliyat her geçen gün kendini biraz daha geliştirerek kusursuz evden eve taşımacılık hizmeti sağlamayı hedeflemektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerini asansörlü ve profesyonel ekibi ile gerçekleştirmekte olan şirketimiz tüm paketleme işlemlerinde profesyonel ambalajlama malzemesi kullanmaktadır.

Taşımacılık ne türlü gerçekleşmektedir?

Taşımacılık öncesi bizlerden fiyat teklifi almak isteyen müşterinin evi ziyaret edilerek taşınacak olan eşyaların yoğunlu saptanır ve fiyat teklifi sunulur.

Müşterinin belirtmiş olduğu tarihte aracımız ekibi ve iş için uygun ambalajlama malzemesi ile evinize geleren öncelikle mobilyalarınız marangozumuz tarafından sökülür, ardından paketlenmesi gereken ne varsa hijyenik naylon folyo ve balonlu naylon yardımı ile paketlenmektedir.

Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra taşımacılık için en uygun balkon veya pencereye dış cephe asansörünün kurulumu yapılarak eşyalarınız araca istiflenerek zarar görmeyecek şekilde sabitlenir.

Eşyalarınız yeni adresinize yine dış cephe asansörü ile çıkarıldıktan sonra yine talep edildiği şekilde tüm eşyaların kurulumu yapılarak eviniz yerleştirilir.

İş bitiminde müşterinin evini kontrol etmesi, varolan bir hasar olup olmadığını denetlemesi istenir. İş sorunsuz bir şekilde teslim edildiğinde ise fatura karşılığı ödeme tahsil edilerek ekbimiz oradan ayrılır.

Günümüzde ev taşımacılığı eskiden olduğu gibi akrabaların yardımı ve kiralanan bir kamyon ile değil profesyonel bir şekilde yapılır. Hem akrabalık ilişkilerinin eskisi gibi olmamasından dolayı hem de kişilerin malına daha fazla kıymet verip daha profesyonel bir hizmet talep etme isteği insanları evden eve nakliyecilere yönlendirmektedir.

Çalışma arkadaşlarımızın tamamı işinde uzman kişilerden oluşmakta olup belirli zaman aralıkları ile farklı eğitimlere tabi tutulmaktadır. Çalışanlarımızın tamamı iş güvenliği konusunda eğitimlidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi, eksper talepleriniz ve diğer her türlü sorularınız için bizleri arayabilirsiniz.

Firma ID: 241589d8e244a1bc

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz