Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Sözbir Evden Eve Nakliyat

 • Yetkili: Sezer Ayırkan
 • Telefon: 0216 498 78 70
 • Telefon 2: 0532 621 64 03
 • Web Sitesi: http://www.sozbirevdenevenakliyat.com
 • E-Posta: iletisim@sozbirevdenevenakliyat.com
 • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
 • Ülke: Türkiye
 • Şehir: İstanbul
 • İlçe: Kartal
 • Cadde / Sokak: Fatih Sokak No: 21
 • Ekleme Tarihi: 24 Temmuz 2017 10:54
sozbir

Sözbir Evden Eve Nakliyat

Sözbir nakliyat, İstanbul’un anadolu yakasında kurulmuş olup küçük ve büyük boy kamyonları ile istanbul içi evden eve taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatlara sağlamaktadır. Sunduğumuz ev taşımacılık hizmetinde taşımacılık işlemleri tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleşir.

Taşımacılık öncesi ekperimizin evinize gelerek eşyalarınızı inceler ve sizi taşımacılık konusunda bilgilendirir. Taşımacılık esnasında yapılacak olan işlemler ve sağlanacak olan hizmet konusunda bilgi sahibi olam müşteri dilerse sözleşme yapabilmektedir.

Taşımacılık işlemleri öncesinde evinizde yer alan eşyaların sağlıklı bir şekilde paketlenmesi ile taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmektedir. Ambalajlama işlemlerinde eski usül olan battaniyeler kullanılmamakta, battaniyeler yerine kullanılmamış ambalajlama malzemesi olan streç folyo ve balonlu naylon tercih edilmektedir.

Müşterilerimizin bizlerden almış olduğu hizmet neticesinde memnun kalıp bizi taşımacılık ihtiyacı duyan eşine dostuna tavsiye etmesi bizim için çok önemlidir.

Firma ID: 2305975a79d2cb9b

Problem raporla

İşleme alınıyor...

2 Adet Yorum - “Sözbir Evden Eve Nakliyat”

 1. Nakliye firmasını arayıp biz çok profesyoneliz sigortalı taşıyoruz eşyalarını diyerek bizi kandırdılar. Meğerse aradıkları başka bir kamyonu olan şoför bir adammış ne eşyaları doğru düzgün taşıdılar ne başka bir şey kendimiz paketlemek zorunda kaldık. Biz çizilmeyecek şekilde taşıyoruz vs dediler yetmedi iş bitmeden paramı almadan gitmem bu eşyalarıda buradan götürmem diye tehditler savurdular. Arabayı çalıştırıp eşyalarımızı alıp kaçmaya kalktı. Aracın önüne geçip durdurduk. Polis çağırdık. Polis tutanak tutarak plakayı alıp takibini yaptı araç geldi adam hala aynı şekilde tavır ve yargıyla. Bu sözdebir nakliyat firması Gökhan mıdır nedir? Sezer midir! Nedir gereksiz adamlar +90 532 621 64 03 bu numaraya sahip, polis aradığında sizden iş yapmadan parayı talep edemez diyip, sigortalarınıda yaptım diye polise yalan beyan verip üstüne birde telefonlarımızı açmayıp, suratımıza kapattı. Soförü aradığında ise sen oradakilerden ne koparabiliyorsan kopar diyen rezalet, terbiyesiz bir firma. Üstüne birde hakaretler, küfürler bini bin para. Şimdi suç duyurusunda bulundum. Bakalım ne yapabileceksiniz.

 2. gerçekten hanımefendinin söylediği kadar belki daha fazlası
  bizde anlaştık eşyalarımızı bırakın paketlemeyi ince strechle bile sarmadılar eşyaların önceden resimlerini gönderdiğimiz halde küçük araba getirip eşyaları kamyon doldu alamam deyip bize ayrıca küçük bir araç daha tutmamıza sebep oldular. Sezer denen kişinin üslubu tavırları anlatılır gibi değil resmen kavga aradılar. Tabi kırılan kitaplık. avize vs. onlar yaşadığımız stres ve sıkıntı yanında hiç kalır.

  inşallah bu yorumlar okunur da başkaları da bizim gibi mağdur olmaz

Yorum Yaz