Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

MSB Kayseri Evden Eve Nakliyat

 • Yetkili: Mehmet Salih Budak
 • Telefon: 0532 155 66 04
 • Telefon 2: 0352 231 10 04
 • Web Sitesi: http://www.kayserievdenevenakliyat.com
 • E-Posta: info@kayserievdenevenakliyat.com
 • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
 • Ülke: Türkiye
 • Şehir: Kayseri
 • İlçe: Kocasinan
 • Cadde / Sokak: Kocasinan Bulvarı
 • Ekleme Tarihi: 9 Aralık 2016 14:59
msb

MSB Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri’nin önde gelen evden eve nakliyat firmalarından biri olan MSB Nakliyat tüm Türkiye’ye sigortalı ve garantili taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Kayseri’de asansör kiralamak veya evinizi taşıtmak için tercih edebileceğiniz en güvenilir firmalardan biri olan MSB Evden eve nakliyat, iki asansör ve beş adet kamyon ile hizmet sağlamaktadır.

MSB ile eşyalarınız profesyonel bir şekilde ambalajlanır ve aynı titizlikle yeni evinizde kurulumu yapılır.

%100 müşteri memnuniyeti garanti edilmektedir.

Bize göre evden eve taşımacılık hizmetlerinde şirket sahibinin 1. dereceden bir akrabasının arabada çalışması daima hizmet kalitesini artırmaktadır. MSB Kayseri Evden Eve nakliyat onlarca yıllık tecrübesi ile Kayseri’de marka olmayı başarmış ve her geçen gün hizmet kalitesini biraz daha artırarak binlerce mutlu müşteriye sahip olmayı başarmıştır.

Tüm taşımacılık hizmetleri  sigortalı ve iş güvenliği konusunda eğitimli sigortalı çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İşi gereği veya farklı sebeplerden dolayı sürekli taşıma ihtiyacı doğan vatandaşlarımızın bugüne kadar edinmiş olduğu kötü tecrübeleri mutlaka vardır. Evden eve nakliyat sektöründe almış olduğunuz fiyat tekliflerini değerlendirirken düşük fiyat tekliflerinde hizmet kalitesinin de aynı şekilde düşün olacağını bilmeniz gerekir.

Bugün, evden eve nakliyat ile ilgili problem yaşayan insanların şikayetlerini dinlediğinizde bu tür sorunların asıl kaynağının düşük fiyatlar olduğunu göreceksiniz.

Düşük fiyata hizmet verecek olan firmalar korsan firmalar olup onlardan profesyonel hizmet bekleyemezsiniz. Korsan firmalar profesyonel eleman çalıştırmak yerine evinize ameleler ile gelecek, kullanılmamış ve hijyenik ambalajlama malzemesi yerine kamyonun kasasında dolanan tozlu, yağlı ve pis battaniyeleri eşyalarınızın üzerine sarmak isteyecek taşımacılığı brandalı bir kamyon ile yapaaktır.

Profesyonel bir firma tercih ederken aynı zamanda bu firmanın vergi mükellefi olup devletimize vergisini kuruşu kuruşuna ödediğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

MSB Kayseri Evden Eve Nakliyat tüm taşımacılık işlemlerinde kullanılmamış hiyenik ve sıfır ambalajlama malzemesi kullanmaktadır. Taşımacılıkların tamamı kapalı evden eve nakliyat araçları ile gerçekleştirimektedir. Yapmış olduğumuz tüm taşımacılık işlemlerinde eşyalarınız şirket güvencemiz altındadır. Yaşanacak en ufak bir sorunda, doğacak her türlü zarar karşısında sorumluluk üstlenmekteyiz.

Şirketimiz HDI Sigorta ile anlaşmalı olup taşımacılık işlemlerinin tamamı sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Kaza, doğal afet, terör olayları ve diğer her türlü yükleme boşaltma hasarlarında zararınızın tamamı şirketimiz trafından karşılanmaktadır.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 505584a9c6cd8dc1

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz