Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Furkan Evden Eve Nakliyat

  • Yetkili: Sadık Kandemir
  • Telefon: 0 352 320 92 32
  • Telefon 2: 0 532 353 87 18
  • Web Sitesi: http://www.furkannakliyat.com.tr
  • E-Posta: info@furkannakliyat.com.tr
  • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Kayseri
  • Cadde / Sokak: Yunus Emre Bulvarı No: 29/B
  • Ekleme Tarihi: 10 Şubat 2017 13:23
furkan

Furkan Evden Eve Nakliyat

Furkan evden eve nakliyat olarak günümüz şarlarında ev taşımacılığının ne kadar zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz, bu zorlukları ortadan kaldırıp müşterilerin isteklerini profesyonel bir şekilde karşılamak uğruna faaliyetlerimize başladık.

Öncelikli amacımız koşulsuz müşteri memnuniyeti olup kurulduğumuz günden bugüne tüm taşımacılık işlemleri alanında uzman ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Furkan evden eve nakliyat taşımacılığını yapmış olduğu tüm eşyaları şirketi garantisi altında taşımaktayız.

Şirketimiz geniş bir araç filosuna sahip olup her türlü taşımacılık için uygun ebatlara sahip bir araç mutlaka yer almaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı olup eşyalarınızın araç içerisinde zarar görmesi sözkonusu bile olamaz.

Evden eve taşımacılık

Evde yer alan eşyalarınız çalışanlarımız tarafından paketlenip sarılarak araca istiflenir, sonrasında yeni evinize taşınarak tüm eşyalarınızın yeniden kurulumu yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı

Ofisinizin ve arşivinizin taşımacılığı işleriniz aksamadan hızlı bir şekilde gerçekleştirilip bilgisayar ve telefon ağınız dahil herşeyin kurulumu yapılmaktadır. Profesyonel bir ofis veya işyeri taşımacılığı için mutlaka işini iyi yapan ve bol referanslı bir firma ile çalışmalısınız. Aksi taktide eşyalarınızın zarar görme olasılığı artacaktır.

Sigortalı taşımacılık

Şirketimiz, Anadolu Sigorta ile anlaşmalı olup tüm taşımacılık işlemleri sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Nakliyat Emtiya sigortası olarak adlandırılan bu sigorta türünde eşyalarınızın kamyona yüklenmesinden indirilmesine kadar geçen zaman zarfında tüm eşyalar sigorta güvencesi altındadır. Sigorta teminat kapsamı standar olarak 50.000 TL olup bu rakam gerekli durumlarda artırılabilmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Modern çağımızda artık taşımacılık bina içerisinden yapılmamakta, binanın dış cephesine asansör kurularak taşımacılık işlemi gerçekleştirilmektedir. Binanızda bir yük asansörünün yer alması durumunda dış cephe asansörüne ihtiyaç duyulmamaktadır lakin her binada yük asansörü bulunmaması dış cephe asansörü ile taşımacılık yapılmasını gerektirmektedir.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 225589d9462060d1

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz