Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Kızmazlar Evden Eve Nakliyat

  • Yetkili: Abdi Kızmaz
  • Telefon: 0352 336 52 33
  • Telefon 2: 0536 886 15 04
  • Web Sitesi: http://www.kizmazlarkayserievdeneve.com
  • E-Posta: kizmazlar38@hotmail.com
  • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Kayseri
  • Cadde / Sokak: Gülük Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:40
  • Ekleme Tarihi: 11 Şubat 2017 00:06
kizmazlar

Kızmazlar Evden Eve Nakliyat

Kızmazlar evden eve nakliyat onlarca yılın sağlamış olduğu deneyimi ile Kayseri’de ev ve ofis taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Onlarca yılın deneyimi ile binlerce referansa sahip olan şirketimiz genellikle tavsiye üzerine çalışmaktadır.

Bizleri diğer firmalardan ayrı kılan en büyük özelliğimiz çalışanlarımız olup tüm çalışanlarımız evden eve nakliyat sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahiptir ve her türlü konuda eğitimlidir.

Araçlarımız

Şirket filomuzda yer alan araçların tamamı ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı yapmak için öngörülen Karayolları K3 yetki belgesine sahiptir. Tüm araçlarımızda K3 taşıt kartımız bulunmaktadır.

Araç filomuzda yer alan araçların tamamı kapalı çelik kasalı araçlardan oluşmakta olup ev taşımacılığı ile ofis taşımacılığı için özel üretilmiş olup aynı zamanda bakım ve temizlikleri aksatılmadan gerçekleştirilmektedir.

Sigortalı Taşımacılık

Çalışanlarınız her ne kadar dikkatli olursa olsun, çok sık olmasada müşteri eşyalarının çizildiği ve kırıldığı olabiliyor. Biz böyle durumlara karşı taşımacılık öncesi tüm eşyaların sigortasını yaptırıyoruz. Sigorta teminat kapsamı standart sigortalarda 30.000 TL olup eşyaların hasar görmesi durumunda sigorta eksperi hasar tespiti yaparak zararı en kısa sürede karşılamaktadır.

Mobilyacı Hizmeti

Evlerde veya ofislerde yer alan mobilyaların profesyonel bir şekilde sökümü, paketlenmesi ve gittiği yerde tekrar kurulumu kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Mobilya işleri konusunda hizmet veren çalışanımız tüm işleri profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Paketleme Hizmeti

Araçlarımızın tamamında bol miktarda amabalajlama malzemesi bulunmakta olup paketleme yapılırken daima kullanılmamış ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır. Eşyalarınız öncelikle mutfaklarda kullanılan streç folyonun endüstriyel türü olan 50 cm genişliğindeki ve 30 mikton kalınlığındaki streç folyo ile sarılarak tozlanması ve kirlenmesi önlenmektedir. Tamamı streç folyo ile sarılan eşyalarınız daha sonra darbelere karşı korunaklı olabilmesi için balonlu naylonlar ile sarılmaktadır.

Şirketimiz, taşınma günü sorunların yaşanmaması açısından eksperimizin eşyalarınıza bakarak anlaşma sağlanması taraftarıdır. Eşyalarınızın ücretsiz ekspertiz hizmeti tarafımızdan hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte olup müşterilerin taşımacılık konusunda en ince ayrıntıya kadar bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Etiket bulunamadı

  

Firma ID: 625589e2b420dc5c

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum Yaz