Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Firma Ekle

Milas Asansör Kiralama Zambak Nakliyat

 • Yetkili: Ahmet Çavuş
 • Telefon: 0541 342 1134
 • Telefon 2: 0537 912 13 41
 • Web Sitesi: http://www.milaszambakevdeneve.com
 • E-Posta: info@milaszambakevdeneve.com
 • Hizmetlerimiz: Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat
 • Ülke: Türkiye
 • Şehir: Muğla
 • İlçe: Milas
 • Cadde / Sokak: Hayıtlı Mahallesi 23 Nisan Bulvarı No:140/A
 • Ekleme Tarihi: 4 Kasım 2017 11:47
milas-asansor-kiralama

Milas Asansör Kiralama Zambak Nakliyat

Muğla Milas’da evden eve taşımacılık ve asansör kiralama hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Zambak Nakliyat, profesyonel taşımacılık çözümlerini ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Milas’ta ihtiyaç duyulan ev ve ofis taşımacılık hizmetleri dışında şehirdışından gelen nakliyecilere asansör kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Milas’ta son birkaç yıl içerisinde yüksek katlı binaların sayısının çoğalması ile birlikte dış cephe asansörlere duyulan ihtiyaç artmıştır. Dış cephe asansörleri sadece evden eve taşımacılık hizmetlerinde değil, aynı zamanda şantiyelerde tercih edilmektedir.

Asansör kiralama hizmetleri dışında evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketimiz marangozlu ve ambalajlı taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Firma ID: 18359fd7e8396fce

Problem raporla

İşleme alınıyor...

4 Adet Yorum - “Milas Asansör Kiralama Zambak Nakliyat”

 1. Ben böyle taşımacılık şirketi görmedim taşımacılık yapan elemanların ihtiyacını gidermekten eşyaları kontrol altında tutamadım ..sürekli yemek ve içeceklerini bana aldırdılar ..eşyaların tablolarım yarısı kırık dökük .. benim için en önemlilerinden salon aksesuarların olduğu gümüş vb ortada yok ..taşımacılığı aradığımda sorumluluk kabul eden yok ..kesinlikle tavsiye etmiyorum ..verdiğimiz 1800 tl ..bana verdikleri zarar 2 bin tl en az ..😡

 2. Milas Zambak evden eve nakliyat şirketiyle 15.8.2020 günü milas içerisinde 1. Kattan 2.kata taşındım mobilyalarım sıfır olarak magazadan evime gelmişti ve hiç bir çiziği dahi yoktu bir kaç battaniye ve ince streç naylon ile eşyaları sardılar ve yeni adresime taşıdılar ancak mobilyalarımın yüzeyleri öyle çizildiki neden böyle olduğunu sorduğumda elemanlar bir cevap veremediler neyse şirket yetkilisi Ahmet beye whatsapp üzerinden fotoları attım beni arayacağını yazarak 10 gün geçmesine rağmen hiç muhatap almadı ve geri dönüş yapmadı. Oysa taşıma işlemi için pzarlık yaparken eşyalarıma hiç bir zarar gelmeyeceği şartı ile pazarlık yapıp anlaşmıtık. Tabiri caizse 3 liralık iş sonucunda 5 liralık zarara yol açtılar. Ciddi bir taşıma şirketi zannediyordum ama yanılmışım. Evini taşıtacak olan dostlarıma ve arkadaşlarıma tavsiyem yazılı anlaşma imzalayın ve taşıma şirketini özenle seçin.

 3. Çok taşındım ama hiç böyle rezil iş görmedim. Zarar görmeyen eşya kalmadı. Daha önceden eşyanın miktarını söylememe rağmen küçük araç göndermişler. Eşyanın bir kısmını kamyonun üstüne sardılar. Yatağım ıslandı, leş oldu. Dolap kulplarını, masa ayaklarını kaybettiler. Nerede diye sorunca da gayet rahat bir şekilde ‘çıkar bir yerden’ dediler. Monte ettikleri her eşyanın vidası eksik takılmış. Taşıma için getirdikleri elemanlarının ihtiyaçlarını da karşılamadılar tabii. Eksik yaptıkları işleri hatırlatmama rağmen tamamladılar. Üstüne bir de nasıl yapılacağını anlattılar. Bana verdikleri zarar benim onlara ödediğimden çok daha fazla.

 4. Ben hayatımda böyle rezillik görmedim verdiğin paranın 2 katı zararlı çıkıyorsunuz paketleme sıfır taşıma yöntemi sıfır bozuk asansörle gelip 2 taşıyıp sonra sırtta taşıma nedir ya kırılmadık patlamadk eşya bırakmadılar siz siz olun yorumlara inanın ben inanmak istemedim başımıza gelmeyen kalmadı bir daha asla Zambak nakliyat mı adını duyduğum yerde kaçarım

Yorum Yaz